در این

پست در مورد این که هنر رقص را به طور موقت کنار بگذارم یا خیر صحبت کردم. از آنجایی که شناخت خوبی نسبت به خودم دارم و هر لحظه ممکن است مطابق با احساسات آن لحظه ام تصمیمات متفاوتی بگیرم و و بعد از مدتی دوباره تغییر تصمیم بدهم، فعلا رقص را کنار نمی گذارم و تمام تلاشم را می کنم ارتباطم را با آن به خوبی حفظ کنم و اجازه ندهم انگیزه ام در پیشرفت این هنر از بین برود. وقتی هدف های بلندم را می نوشتم و مرور می کردم، در کنار اهداف کسب درآمدی و کاری ای که داشتم، هدف دنسر شدن در کنار آن ها حس بی توجهی می کرد. وقتی به آن نگاه کردم احساس کردم که کنار گذاشتن رقص در حال حاضر و موکول کردن آن به آینده بی حرمتی به این هدف به حساب می آید. کسی از آینده اش خبر ندارد. ممکن است من با تمرکز روی کارم به قدری سرم شلوغ شود و حتی بعد از موفقیت های پی در پی به طور کامل ارتباطم را با رقص از دست بدهم و آن لحظه دیگر علاقه ای به آن نداشته باشم و یا اگر هم داشته باشم ممکن است به قدری درگیر کسب و کار شوم که اصلا توان و شهامت آن را نداشته باشم که دوباره رقص را از ابتدا استارت بزنم. نمی خواهم وجهات منفی را ببینم. ذکر این موارد فقط به این دلیل بود که بگویم واقعا آینده غیر قابل پیش بینی است. دنسر شدن هم درکنار موفقیت های دیگر برایم ارزش بالایی دارد. نمی توانم این ریسک را بکنم و همچین هدفی را در حال حاضر کنار بگذارم.

کاری که قصد دارم انجام دهم

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها